Ana Sayfa Haberler Divriği cemevine bağış çağrısı

Divriği cemevine bağış çağrısı

324 views

Divriği Cemevi ve Kültür Merkezi Yaptırma Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Haydar Yalçın sosyal medya üzerinden yayınladığı yazılı açıklama ile kurban bayramında cemevine bağış çağrısı yaptı.

Yalçın’ın mesajı şöyle:

KURBAN KESECEK CANLARIN DİKKATİNE
Yaklaşan Mubarek Kurban Bayramının tüm canlara mutluluk ve sağlık getirmesi dileğimi göndererek sizlerden bir isteğimi yenilemek istiyorum.
Aşağıda son halinin resmini gördüğünüz Divriği Cemevi ve Kültür Merkezi çalışmalarımız devam ederken 2 ay içinde açmayı planlıyoruz.

Ancak maddi sıkıntılardan dolayı erteleme olabileceğini düşünüyorum.
Geçen sene Kurban Bayramından önce kurban kesecek dostlar “ben dahil “50 kişiye yakın can kurban paralarını Ziraat Bankasındaki hesabımıza göndererek istanbul escort destek sağlamışlardı önemli bir katkı olmuştu.Allah hepsinden razı olsun.

Bu senede Kurban bayramında gücü olan herkes kurban kesebilir veya aynı niyetle kurban paralarını ihtiyacı olan kurumlara bağış yapabilir.

Bu fırsatı değerlendirerek sizlerde hem kutsal mekanımız Divriği Cemevine bir lokmanız nasip olacak hemde aynı niyetle keseceğiniz kurban görevini yerine getirdiğinizde sevap iki katına çıkacaktır.

Yüce Tanrım niyetinizi ve kurbanınızı kabul ve mubarek eylesin. Kurban niyetiniz nedeniyle göndereceğiniz lokmalarınızı hak katında makbul eylesin,yuvanıza sağlık ve bol bereketli rızkları nasip eylemesi dileklerimle duacınızım canlar..

Bu vesile ile mubarek Kurban Bayramınızı şimdiden canı gönülden kutluyor,her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi gerçekleşmesini niyaz ediyorum.

Derin Saygılarımla,