PAYLAŞ

Tv 10’un emektar isimlerinden Şükrü Samsunlu bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Samsunlu 1 Temmuz’da  ikindi namazına müteakiben memleketi Giresun’da toprağa verilecek… 

 

Tv 10’un teknik sorumlusu Şükrü Samsunlu bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 50 yaşındaki Samsunlu gece kanalda kaldı. Sabah saatlerinde kanala gelen çalışanlar kapının açılmamasıyla çilingir çağırdı. Ardından da Samsunlu’nun yerde yattığını gördüler. Ambulansla hastaneye kaldırılan Şükrü Samsunlu,  kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Samsunlu, ikindi namazına müteakiben 1 Temmuz’da memleketi Giresun’da toprağa verilecek.

Mesai arkadaşları üzüntülerini sosyal medyadan dile getirdi.

şükrüü

Veli Büyükşahin, “TV10 ailesi olarak yönetmenimiz emektarımız her işe Hızır gibi koşan Karadenizin güzel çocuğu sevgili arkadaşımız Şükrü Samsunluyu kaybettik. Çok üzgünüz. Yeri doldurulamaz bir dost arkadaş. Devri daim olsun…” derken Yıllarca birlikte çalıştığı gazeteci yazar Şükrü Yıldız da “Emeğini, ekmeğimize katık etmiş, bizleri zor günümüzde hiç yalnız bırakmamış, mesleğinin hakkını vermiş bir dostun, sevgili Şükrü Samsunlu’nun bu sabah hakka yürüdüğünü öğrendik… Üzgünüz..” mesajını paylaştı.

Alevinet.com

Yorumunuzu yazınız