PAYLAŞ

Alevilik üzerine yazdığı kitaplarla bilinen yazar Haşim Kutlu’nun cenazesi Cuma saat 18:00’de Ludwigsburg  Alevi Kültür Merkezi’nde yapılacak anmadan sonra memleketi Dersim’e uğurlanacak.

Kalp krizi sonucu yaşamını yitiren yazar, şair, ressam Haşim Kutlu’nun cenaze töreni Perşembe günü saat 15.00’den itibaren Ludwigsburg  Alevi Kültür Merkezi’nde taziye için aile ziyareti yapılacağı duyuruldu.

Cuma saat 14:00 ise Ludwigsburb Alevi Kültür Merkezi’nde helallik alınacağı, saat 18.00’de de Cenazenin Dersim’e uğurlanacağı ifade edildi.

Adres;Ludwigsburg Alevi Kültür Merkezi.

OSTERNHOLZALLEE 143/1 Ludwigsburb

Tel; 07141-490860

2 YORUMLAR

  1. Sevgili ve saygı değer Haşim Kutlu Hocamızın ani ölümü bizlerde büyük bir üzüntü yarattı. Saygı değerli H. Kutlu Aleviler üzerinde yazdığı kitaplarıyla büyük hizmetler verdi. O değeli İnsana allahtan rahmet, başta Eşi, kızl ve oğluna olmak üzere tüm ailesine ve yakınların başsağlığı dilerim.

  2. Saat 14:00 te helalik alinacak. Yaklasik iki saat süren bu tören Semah gösterisiyle son bulunacak. Aksam Saat 20:15′ te Stuttgart Havaalanında istanbul aktarmali Elazığ ‘a ugurlanacaktir.

Yorumunuzu yazınız